شرکت رامان متخصص مقاوم سازی و بهسازی سازه های بتنی

عقد قرارداد همکاری با پنجره

پنجره

ایده خلق کسب و کار الکترونیکی در حوزه صنعت ساختمان با نام تجاری پنجره در سال ۱۳۹۷ توسط موسس آن شکل گرفت.

خانواده پنجره به مدت دو سال هست که بعد از شناسایی دغدغه های موجود در حوزه صنعت ساختمان شروع به ایجاد استارتاپی در این خصوص نموده است تا ضمن سرعت بخشیدن به این چرخه میزان دسترسی به خدمات و رضایت مندی از آن را به حداکثر برساند.

پنجره

صنعت ساختمان به عنوان صنعت مولد می باشد که بعد از صنعت نفت بزرگترین گردش مالی را به خود اختصاص می‌دهد و به عنوان صنایع پیشران و مهم در کشور مطرح می باشد.

نگاه کوتاه مدت، میان مدت و دراز مدت به مشکلات این صنعت از نگاه تولید کنندگان و بهره برداران ساختمان ایجاب می نماید مسیری متفاوت از شرایط فعلی معرفی شود تا ضمن کاهش ریسک آن در مراحل مختلف ، آرامش، اطمینان، سرعت را به همراه داشته باشد و کرونا نقطه عطف این نگرش بر ضرورت آن تاکیدی دو‌چندان می نماید.

ساختمان به ‌عنوان سرمایه ملی و زمین و املاک به عنوان منابع طبیعی و تجدید ناپذیر یک مملکت می باشد.

لذا کلیه عوامل دخیل در این فرآیند اعم از تولید، خرید و فروش ، تهیه مصالح و تجهیزات و نیروهای انسانی و خدمات مرتبط با آن نیازمند یکپارچه سازی و تجمیع هست تا ضمن ایجاد پایگاه اطلاع رسانی قوی، حباب های موجود در آن را از بین برده و با ایجاد بازاری مبتنی بر واقعیت سرعت دسترسی به نیازها را افزایش داده و شرایط تحلیلی کارآمدی مبتنی بر آمار عرضه و تقاضا ایجاد نماید. هدف اصلی از راه اندازی سامانه پنجره ایجاد بازار متشکل و یکپارچه در این صنعت می باشد.

پنجره

تیم پنجره در ادامه راه به منظور تقویت نیازهای حقوقی این صنعت در بخش های مختلف سرکار خانم یوسفی را به همکاری دعوت و به عنوان مدیر پروژه به مجموعه  ملحق نموده است. ایشان نیز دارای مدرک کارشناسی اقتصاد و کارشناسی ارشد رشته حقوق می باشند.

پنجره

در ابتدای کار و عملیاتی کردن ایده، یک اپلیکشنی در حوزه بازار مسکن طراحی و تولید کردیم و بعد متوجه شدیم با نیازهایی که مد نظرمون هست همخوانی لازم و کافی ندارد.

بدون تامل و سریع کنار گذاشته و بعد از یک ماه با تیم IT فعلی قرارداد جدیدی بستیم و الان که به اون روزها فکر می کنم از اینکه اینقدر باعلاقه و باورمندانه جلو می رفتیم و به کسانی که همیشه بودند و ناامید نمی شدند از ته دلم لذت می برم و خستگی از تنم می رود.

خیلی ها نمی خواستن، نمی تونستن همراهی کنن لذا براحتی کنار گذاشتیم و شاید باورتان نشود که شب و روز تیم برای ارتقای پنجره سپری می شود و رشد پنجره یکی از اهداف عالیه تیم فعلی می باشد.

۲۴ ساعت بی وقفه برای معرفی و بهبود عملکرد سامانه برنامه ریزی می کنیم و درگیر هستیم و مطمئن هستیم در حداکثر یکسال آینده این سامانه به منحصربفردترین سامانه در صنعت ساختمان در ایران و حتی جهان خواهد شد. هر درآمدی که کسب می کنیم همان رو برای بهبود شرایط موجود هزینه میکنیم و ریالی خرج نمی کنیم.

پنجره

امکانات و خدمات سامانه پنجره:

سامانه دارای سه بخش مجزا:

بخش منابع انسانی

بخش بازار مسکن

بخش مصالح و تجهیزات

می باشد که کلیه نیازهای صنعت ساختمان در آنها تعریف شده و کد نویسی و طراحی گردیده است.

قابلیت های منحصر بفرد سامانه
( ویژگی های متمایز)

  • امکان ایجاد بستر لازم برای رواج تکنولوژی های نوین در حوزه سازه، معماری، انرژی و …
  • آمارگیری و ارزیابی برای سیاست گذاری و برنامه ریزی های محلی و کلان
  • امکان ایجاد فرصت های معرفی تجهیزات نوین صنعت ساختمان
  • امکان جذب سرمایه های کوچک برای تامین مسکن در میان مدت
  • امکان معرفی فرصت های جدید در سرمایه گذاری در کل کشور
  • افزایش آگاهی مردم و بهره برداران از فرآیند تولید مسکن، ضابطه ها و قوانین حقوقی و فنی حاکم
  • امکان برگزاری مناقصات و استعلام قیمت آنلاین در بخش مصالح و تجهیزات برای سازندگان و خریداران در کل کشور و حذف محدودیت های مکانی در این خصوص برای اولین بار در کشور و جهان
  • ایجاد فروشگاه آنلاین فروش مصالح و تجهیزات برای تولیدکنندگان، تامین کنندگان و فروشندگان بصورت شبانه روزی و حذف محدودیت های زمانی و مکانی
  • امکان برگزاری مناقصات خدمات فنی و مهندسی، خدمات نیروی ماهر، حمل و نقل، بیمه توسط خدمات گیرندگان حوزه صنعت ساختمان برای اولین بار در کشور و جهان
  • اشتراک گذاری آموزش ها،تبلیغات همکاران،خبر های مهم عرصه ساختمان و مطالب مفید و به روز در مجله سامانه پنجره با نام پنجره مگ

پنجره

اهداف آینده، چشم انداز

گسترش خدمات آنلاین در حوزه های مختلف و به تبع آن در صنعت ساختمان امری اجتناب ناپذیر هست. خدمات آنلاین موفق خدماتی هست که کلیه فرآیندها الکترونیکی و بدون صرف زمان و محدودیت های مکانی انجام گیرد.

جامعه هدفی که از خدمات سامانه استفاده میکنند عبارتند از:

کلیه نیروهای شاغل در صنعت ساختمان، شرکت ها، سازندگان، کارفرمایان، تولیدکنندگان، فروشندگان ، تامین کنندگان که در حدود بیست درصد جامعه کار و اشتغال و تولید را به خودش اختصاص می دهد. در واقع ما آمده ایم که تحولی عظیم در صنعت ساختمان ایجاد کنیم.

شرکت رامان به عنوان شرکت ممتاز در زمینه مقاوم سازی سازه ها، افتخار آشنایی و همکاری با مدیر سامانه جامع صنعت ساختمان (پنجره)  جناب آقای دکتر دیلمقانی را داشته و برای گسترش فعالیت های شرکت رامان در داخل و حتی خارج از کشور، قرارداد همکاری با سامانه مذکور را منعقد نموده است. سامانه پنجره بستر مناسبی برای فعالیت شرکت ها و اشخاص فعال در حوزه صنعت ساختمان و ارائه خدمات به آنان فراهم نموده است.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.